Zaboravili ste lozinku?
Global MMK d.o.o.

Osnovne medijske analize EURO24

Zagreb
Ostalo
helena.crnojevic@global-mmk.com
OPIS POSLA
Poduzeće Global MMK d.o.o. traži osobe za osnovne medijske analize UEFA utakmica za EURO24 prikazanih na različitim TV kanalima. Osnovne medijske analize obuhvaćaju bilježenje početka i kraja programa, bloka reklama, studijskog prijenosa, različitih trailera, najava i ugovorenih sponzorskih obaveza.

Odabrani studenti/ce će imati plaćeni period edukacije kako bi se upoznali i naučili osnovne medijske analize.

Radi se u večernjim satima zato sto je dostava rezultata analiza klijentu slijedeće jutro kako bi u slučaju neregularnosti mogli odmah komunicirati s TV kućama.

Noćni rad je od 22 h i plaća se 50% više.

Tražimo studente/ice koji mogu raditi u navedenom periodu i u popodnevnim/večernjim smjenama.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Zato sto si pouzdan, odgovoran, imaš oko za detalje i voliš raditi u prijateljskoj atmosferi i složnom timu.

POTREBNA ZNANJA
Rad na računalu.

RADNO VRIJEME
6.6. – 13.6. edukacija 4h dnevno u terminu do 16h po dogovoru (cet, pet, pon, uto, sri, cet) / 15.6. – 22.6. osnovne medijske analize UEFA utakmica za EURO24 na odabranim TV kanalima (19h – 02:30h) / 23.6. – 6.7. osnovne medijske analize UEFA utakmica za EURO24 na odabranim TV kanalima (21h – 02:30h) / Dani odmora/ Rest days: 28.6., 3.7., 4.7.2024

LOKACIJA
Maksimir - Kraljevićeva 24, Zagreb

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
U obzir dolaze samo studenti/ce koji su slobodni i mogu raditi u navedenom periodu i u popodnevnim/ večernjim smjenama.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
Vukina Sanja - SPELLINGO, obrt za poduku
Wellness centar Aquathermal j.d.o.o.
Suručić Kic Marina - Svijet rublja, obrt za usluge
Udruga Učimo engleski Zagreb
Ulika d.o.o.
Upravljanje sportskim objektima
TWINS BEAUTY d.o.o. za savjetovanje i usluge
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
MMM Agramservis d.o.o.
Graditelj svratišta d.o.o. za graditeljstvo, trgovinu i uvoz-izvoz
Pisuljak Paulina - PLAC, obrt za usluge, trgovinu i ugostiteljstvo