Zaboravili ste lozinku?
Finex media d.o.o.

Knjigovodstveni poslovi

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
info@finexmedia.hr
Mjesto i adresa obavljanja posla: ZAGREB, Ulica grada Vukovara 68

Početak i očekivano trajanje posla: od 15.1.2022 na dalje

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn/sat

Opis posla:
- izrada i unos računa i dr. dokumentacije u knjigovodstveni program za više klijenata
- izrada putnih naloga, blagajničko poslovanje
- povezivanje računa plaćenih kreditnim karticama i pouzećem kroz salda/konti
- robno-materijalno knjigovodstvo – izrada primke, kalkulacije, otpremnice, razduženja
- evidencija osnovnih sredstava i sitnog inventara u knjigovodstvenom programu
- kadrovska evidencija radnika, evidencija radnog vremena u Excelu
- obračun plaća i ispunjavanje studentskih ugovora
- pisanje raznih ugovora  (prema špranci)
- praćenje naplate potraživanja od kupaca
- plaćanje računa internet bankarstvom
- komunikacija s klijentima, kupcima, dobavljačima, Bankama, Poreznom
- ažuriranje baze potencijalnih i postojećih klijenata
- obavljanje ostalih poslova po potrebi

Posebna znanja i vještine:

- student/apsolvent Ekonomskog fakulteta - napredno znanje rada na računalu
- odlično poznavanje MS Office paketa s naglaskom na Excel
- organiziranost, samostalnost i točnost u radu, pedantnost
- osoba koja brzo uči i koja je željna stjecanja novih znanja u računovodstvu

PREDNOST: poznavanje robno-materijalnog knjigovodstva

Radno vrijeme: 7 - 8 sati dnevno i po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti:

Nudimo:

- redovite edukacije i usavršavanje znanja
- rad u modernom računovodstvenom programu
- priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
- prijateljsko radno okruženje, ugodnu i pozitivnu radnu atmosferu
- neradne vikende, besplatnu kavu u uredu, klizno radno vrijeme

Način i kontakt za prijavu studenata:

Ako si motiviran/a za rad u dinamičnom svijetu računovodstva i na posao dolaziš s osmijehom na licu, onda si baš ti osoba za nas!
Molimo da nam svoj CV s fotografijom dostaviš putem e-maila: info@finexmedia.hr