Zaboravili ste lozinku?
Humble Hunters d.o.o.

Customer Success Manager

Zagreb
Promocija i marketing
info@humble-hunters.com
Agencija za zapošljavanje traži studenta/icu na završnoj godini fakulteta za poziciju Customer Success Managera:

Opis posla:
•Održavanje odnosa s tekućim klijentima na redovitoj bazi
•Kreiranje strategije i implementacija programa koji donose klijentu uspjeh kroz korištenje proizvoda/usluge
•Onboarding klijenta, prilagodba i trening klijenta za što bržu korist/povrat investicije od usluge/proizvoda
•Kreiranje interaktivnih sadržaja, slanje korisnih informacija, držanje prezentacija i sl.
•Unapređenje iskustva i zadovoljstva klijenta
•Podrška prodaji i marketingu
•Pružanje podrške/savjetovanje klijenta, rješavanje žalbi i novih upita klijenata

Idealan kandidat:
•Ima odlične komunikacijske vještine i ne srami se pričati na telefon
•Dobar analitičar kako bi mogao razumjeti poslovni model i procese unutar firme klijenta
•Organizirana osoba
•Voli kreirati prezentacije te razne grafičke i pisane sadržaje/tutoriale (poželjno i video sadržaj)
•Dobro se koristi alatima za grafički prikaz sadržaja
•Odlično govori/piše engleski jezik

Ostale napomene i uvjeti:
•Satnica 27,00 kn
•Mogućnost rada do 30 sati tjedno

Prijave šaljite na info@humble-hunters.com