Zaboravili ste lozinku?
Nova TV d.d.

Autor/ica sadržaja na društvenim mrežama

Zagreb
Promocija i marketing
OPIS POSLA
- planiranje, optimizacija i plasiranje sadržaja na društvene mreže (Facebook, Instagram, Twitter, TikTok i YouTube) portala (news i sport)
- upravljanje komunikacijom s korisnicima društvenih mreža
- osmišljavanje vizualnih rješenja i ideja za promociju sadržaja na društvenim mrežama
- praćenje i prilagodba noviteta i trendova u digitalnom svijetu
- povremeno kreiranje dodatnog video materijala
- praćenje news i sportskih događanja na društvenim mrežama u stvarnom vremenu

Uvjeti:
·        iskustvo rada na društvenim mrežama
·        izvrsno poznavanje društvenih mreža i dobre prakse na tim mrežama
·        visoka razina proaktivnosti i samostalnosti u radu te izvrsno poznavanje zakonitosti pojedinih društvenih mreža
·        znanje engleskog jezika
·        poznavanje i praćenje dnevnih društveno-političkih i sportskih zbivanja u zemlji i svijetu
·        visoka razina pismenosti
·        fleksibilnost u radu, rad vikendima i popodnevnim smjenama

Prednosti:
·        iskustvo rada u medijima i/ili prethodna novinarska karijera su prednost
·        poznavanje alata za uređenje fotografija i videa
·        poznavanje alata analitike i mjerenja performansa na društvenim mrežama

Što nudimo:
·        profesionalno radno okruženje s naglaskom na suradnji među članovima tima
·        rad u dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji
·        mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja