Zaboravili ste lozinku?
ch-aviation services d.o.o.

Asistent u B2B prodaji (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
OPIS POSLA
Naša kompanija bavi se pružanjem aktualnih podataka i vijesti iz avioindustrije, a naši klijenti (kupci) su tvrtke koje plaćaju pretplatu na našu veliku bazu podataka (to su npr. zračne luke, zrakoplovne kompanije). Opis posla je istraživanje kontakata i prodajnih leadova, duboko razumijevanje avioindustrije (što se nauči uz rad), ostvarivanje inicijalnog kontakta s potencijalnim novim kupcima, komunikacija s potencijalnim klijentima putem emaila, telefona i videopoziva, kvalificiranje prodajnih leadova. Posao se odvija na engleskom jeziku. Unutar kompanije postoji mogućnost profesionalnog rasta i razvoja.

POTREBNA ZNANJA
Napredno znanje engleskog jezika, otvorenost u komunikaciji, interes za učenjem o avioindustriji, interes za učenjem o B2B prodaji, usmena i pismena poslovna komunikacija, rad na računalu, poznavanje MS Office paketa.

NAKNADE
Bonus, tj. provizija na temelju ostvarenih rezultata

RADNO VRIJEME
Puno radno vrijeme ili 90% radnog vremena u periodu PON-PET, jutarnja smjena. Dolazak u ured između 7 i 10h

LOKACIJA
Zagreb, Heinzelova 70a

NAPOMENE I UVJETI
Radni jezik je engleski pa i prijava mora biti dostavljena na engleskom jeziku (životopis i motivacijsko pismo). Veselimo se čuti vaše interese i motivaciju!

NAČIN ZA PRIJAVU
Prijave putem naše stranice karijera (na linku)
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Raiffeisenbank Austria d.d.
Twins Trade d.o.o.
Tistar grupa d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
KONTO 97 d.o.o. za usluge i trgovinu
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
ICERTIAS d.o.o.
Arhitektura Inwina d.o.o.
Interexpert-Zagreb d.o.o. za reviziju, računovodstvo i savjetovanje
Promocija plus d.o.o. za odnose s javnošću i istraživanje tržišta
CENTAR ZA DIGITALIZACIJU d.o.o. za informacijske usluge
Foreo Adria d.o.o.