Zaboravili ste lozinku?
Ciklopea d.o.o.

Asistent/ica za provjeru kvalitete prijevoda

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
vm@ciklopea.com
OPIS POSLA
Tehnička priprema dokumenata za rad u CAT alatima; OCR i uređivanje dokumenata; tehnička provjera kvalitete prijevoda; sudjelovanje u izradi i provedbi strategije provjere kvalitete za pojedine prevoditeljske projekte, uključujući izradu uputa, glosara i sl.; provjera sukladnosti prevoditeljskih projekata s postavljenim zahtjevima; komunikacija i koordinacija s ostalim članovima projektnog tima

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Našem tehničkom timu potrebna je pomoć u svakodnevnim zadacima, a ako si osoba sklona timskom radu, dobro organizirana, analitična, pedantna i općenito voliš tehnologiju, svakako se prijavi

POTREBNA ZNANJA
Napredno poznavanje rada u MS Officeu i općenito visoka razina informatičke pismenosti; sklonost tehničkim zadacima (npr. potpora kod pripreme računala i sl.); sklonost inovativnim rješenjima i istraživanju – afinitet za razvijanje AI-ja, MT-ja, idealno iskustvo u pisanju promptova ili postavljanju projekata za MT; pozitivan stav prema radu; sposobnost zapažanja detalja, pedantnost u radu; sklonost radu u timu; dobre organizacijske sposobnosti, sposobnost rada u rokovima, fleksibilnost i prilagodljivost promjenama; analitičnost i sposobnost praćenja usmenih i pisanih uputa; samostalnost i odgovornost u radu

POŽELJNE VJEŠTINE
Poznavanje rada u OCR alatima, iskustvo u prevođenju i upotrebi CAT i QA alata, poznavanje ćirilice, znanje njemačkog jezika

NAPOMENE I UVJETI
Poželjno je da osoba bude apsolvent

LOKACIJA
Međimurska 21, 10000 Zagreb/fleksibilno/rad od kuće

RADNO VRIJEME
09 – 17 h
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Raiffeisenbank Austria d.d.
Twins Trade d.o.o.
Tistar grupa d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
KONTO 97 d.o.o. za usluge i trgovinu
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
ICERTIAS d.o.o.
Arhitektura Inwina d.o.o.
Interexpert-Zagreb d.o.o. za reviziju, računovodstvo i savjetovanje
Promocija plus d.o.o. za odnose s javnošću i istraživanje tržišta
CENTAR ZA DIGITALIZACIJU d.o.o. za informacijske usluge
Foreo Adria d.o.o.