Zaboravili ste lozinku?
Media one d.o.o.

Agent/ica za video identifikaciju na španjolskom ili njemačkom jeziku

Zagreb
Ostalo
hr@mediaone.hr
OPIS POSLA
·        svakodnevna komunikacija s novim korisnicima
·        provjeravanje identifikacijskih dokumenata putem video poziva
·        isključivo pozivi podrške korisnicima (nema prodajnih poziva).

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
·        bonus dobrodošlice 300 €
·        plaćena edukacija
·        mogućnost ostvarivanja bonusa na temelju rezultata
·        bonusi za preporuke
·        mogućnost napredovanja
·        kreiranje rasporeda na tjednoj bazi prema vlastitoj raspoloživosti
·        ugodna radna atmosfera

POTREBNA ZNANJA
• znanje španjolskog jezika (min. B2 razina) ili njemačkog jezika (min. B1 razina) • osnovno znanje korištenja računala • ljubaznost u ophođenju

RADNO VRIJEME
7 - 23 h (ponedjeljak - nedjelja), fleksibilno radno vrijeme, 20 - 40 h tjedno

NAČIN ZA PRIJAVU
Svoj životopis poslati na mail.
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI