Zaboravili ste lozinku?
Vaillant d.o.o.

Administrativni poslovi (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
mario.opacak@vaillant.com
Vrsta posla: Administrativni poslovi – Administrator/ica ureda

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb, Heinzelova 60

Početak i očekivano trajanje posla: 17.01.2021.

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 kn/h

Opis posla:

Nabava uredskog materija i ostalog potrošnog materijala
Zaprimanje i upravljanje telefonskim pozivima
Evidencija i obrada putnih naloga
Administriranje ugovora i ostale dokumentacije
Evidencija i administriranje prodajnih akcija
Zaprimanje, obrada i slanje pošte i ostalih poštanskih pošiljaka
Povremeno i po potrebi recepcijski poslovi, prijem stranaka
Ostali administrativni poslovi prema potrebi

Posebna znanja i vještine:

napredno poznavanje rada na računalu sa naglaskom na MS Office (Excel, Word)
komunikativnost i sposobnost rada u timu
analitičnost, sistematičnost, točnost, samostalnost
aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
pedantno vođenje dokumentacije

Radno vrijeme: pon-pet 8.00 -16.00

Ostale napomene i uvjeti: fleksibilnost ukoliko student/studentica ima studentske obaveze

Način i kontakt za prijavu studenata: molimo poslati kratki CV na mail: mario.opacak@vaillant.com