Zaboravili ste lozinku?
P&T rizik d.o.o.

Administrativni poslovi (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
info@pt-rizik.hr
P&T rizik d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove

Vrsta posla: Administrativni poslovi

Mjesto i adresa obavljanja posla: Avenija Većeslava Holjevca 40, 10 010 Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, na duže vrijeme

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 32 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Administrativna podrška, izrada tablica i izvještaja, poslovna podrška prodaji, izrada ponuda, prisustvo seminarima za edukaciju, rad u internom programu (unos polica, šteta), ostalo prema potrebi tekućih poslova

Posebna znanja i vještine: student/ica završne godine preddiplomskog ili diplomskog studija, napredno poznavanje MS Office paketa (fokus na Excelu), visoka razina organizacijskih i komunikacijskih vještina, želja za radom i učenjem, profesionalan pristup poslu

Radno vrijeme: minimalno 4 sata dnevno od ponedjeljka do petka, točno vrijeme dolaska u dogovoru s poslodavcem

Ostale napomene i uvjeti: rad u prijateljskom i mladom timu, sustavno uvođenje u posao te kontinuirana edukacija

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na adresu info@pt-rizik.hr