Zaboravili ste lozinku?
Nicole Marie d.o.o.

Studenta/icu za poslove grafičkog dizajna

Zagreb
IT poslovi
info@nicolemarie.com.hr
Početak i očekivano trajanje posla: ODMAH

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 KN/H

Opis posla:

- kreiranje bannera i vizuala za webshop
- izrada vizuala za društvene mreže
- priprema plakata i drugih materijala za prodajna mjesta

Posebna znanja i vještine:

- student/ica grafičkog ili srodnog fakulteta
- izvrsno poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator, InDesign)
- izvrsno poznavanje Office paketa
- visoka razina kreativnosti, organiziranost i samostalnost u radu
- komunikativnost, timski rad, poštivanje rokova
- znanje engleskog jezika

Radno vrijeme:

- fleksibilno radno vrijeme (po dogovoru)
- rad od kuće uz povremene sastanke u našem uredu u Zagrebu (Vukomerec)

Ostale napomene i uvjeti:

- ugodno radno okruženje u mladom i dinamičnom timu

Način i kontakt za prijavu studenata: info@nicolemarie.com.hr