Zaboravili ste lozinku?
Henkel Croatia d.o.o.

Studenta/icu za posao: Poslovno planiranje

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
posao.croatia@henkel.com
Mjesto obavljanja posla: Budmanijeva 1, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 01.02.2022

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 kn/h

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Topli obrok po danu 20 kn, plaćen godišnji odmor

Opis posla:

Odgovornost za koordinaciju I implementaciju projekata poslovnog planiranja, kao što su analiza kvalitete forecasta i utjecaja na razinu usluge I stanja zaliha, ili poboljšanja sustava I procesa

Posebna znanja i vještine: Studenti završnih godina fakulteta – Lanca nabave ili Menadžmenta, komunikativnost, proaktivnost, timski duh, fleksibilna i analitična osoba, dostupnost za rad 40 h tjedno (pon – pet), studentska prava minimalno 1 godinu, znanje Engleskog jezika, zanje Excel-a i Power Pointa, znanje Njemačkog jezika je prednost

Radno vrijeme: 40 h tjedno, ponedjeljak - petak

Ostale napomene i uvjeti: : Prilikom slanja životopisa potrebno je napisati u mailu možete li raditi puno radno vrijeme svaki radni dan barem godinu dana, odnosno 40 sati tjedno (Pon – Pet). Prijave koje ne sadrže ove informacije se neće uvažiti. U naslovu maila napišite „Prijava KAM student“. Veselimo se vašim prijavama

Način i kontakt za prijavu studenata: posao.croatia@henkel.com