Zaboravili ste lozinku?
Naos Adria d.o.o.

Savjetnik/ca za dermokozmetiku

Zagreb
Promocija i marketing
info@hr.naos.com
Opis posla
·        Educirati se o filozofiji Bioderma i Institut Esthederm  brenda i proizvodima
·        Komunicirati s voditeljima vodećih ljekarni i dogovarati termine promocija
·        Raditi na promocijama u ljekarni – pokaži svu svoju ekspertizu i savjetuj pacijente kako da odaberu svoju savršenu skincare rutinu
·        Pisati izvještaj nakon promocije jer ti si naše oči i uši na prodajnom mjestu!
·        Ispričaj nam sve svoje dojmove nakon interakcije s pacijentima i kako si im pomogla da odaberu baš ono što odgovara njihovoj koži.

Zašto tražimo tebe?
·        Imaš studentska prava sljedeću akademsku godinu
·        Zanima te skincare
·        U mogućnosti si održati barem dvije promocije tjedno (4 sata po promociji), petkom i subotom
·        Imaš komunikacijske i prezentacijske vještine
·        Lako započinješ razgovor s ljudima

Ostale napomene i uvjeti
·        Rad u internacionalnoj kozmetičkoj kompaniji koju je osnovao pariški farmaceut i biolog
·        Pristup stručnim materijalima, edukaciji o formulacijama, patentima, mehanizmu djelovanja
·        Svaki mjesec Naos poklon za najboljeg promotora

Radno vrijeme
Promocije u trajanju od 4 sata.

Očekivano trajanje posla
Godinu dana.

Način za prijavu
Pošalji nam svoj CV i obavezno u subject maila navesti za koji grad se prijavljuješ.