Zaboravili ste lozinku?
HRVATSKI TELEKOM D.D.

Rješavanje korisničkih upita i podrška putem telefona; prezentacija, savjetovanje i prodaja usluga

Zagreb
Promocija i marketing
dodiiti@t.ht.hr
Poslodavac: HRVATSKI TELEKOM D.D.

Šifra poslodavca: 114669

Potreban broj studenata/ica: više studenata

Radno mjesto (vrsta posla): agent u kontaktnom centru

Opis posla: rješavanje korisničkih upita i podrška putem telefona; prezentacija, savjetovanje i prodaja usluga

Posebna znanja i vještine: Razvijeno aktivno slušanje i jasan prijenos informacija, snalažljivost i brzina u radu, napredno znanje rada na računalu. Spremnost na kontinuirano stjecanje znanja i vještina, sposobnost rada u dinamičnoj i timski orijentiranoj okolini, profesionalan, proaktivan i odgovoran pristup radu

Mjesto rada: Draškovićeva 26, Zagreb

Predviđen period rada: na dulje razdoblje

Radno vrijeme: fleksibilno, prilagodljivo studentskim mogućnostima

Naknada po satu / plaća: 27 kn početna satnica koja se uvećava ovisno o razvojnom putu i rezultatima

Uvećanja za: - rad subotom: 50%

- noćni rad: 50

- rad nedjeljom: 50%

- rad blagdanom: 100%

- noćni rad nedjeljom: 70%

Smještaj, prehrana, trošak puta (za rad izvan Zagreba): NE

Ostale napomene i uvjeti: obavezan vlastiti studentski ugovor, spremnost na angažman na dulje razdoblje (min. 6.mj.), razvijen interes prema prodaju

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na adresu dodiiti@t.ht.hr