Zaboravili ste lozinku?
LUSH manufaktura d.o.o.

Rad u proizvodnji

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Sveta Nedelja
Proizvodnja i fizički poslovi
cv@lushmanufaktura.hr
LUSH manufaktura d.o.o. traži studente/ice za rad u proizvodnji

OPIS POSLA
Proizvodnja i pakiranje kozmetičkih proizvoda. Sudjelovat ćete u stvaranju naših proizvoda, pakirajući ih, oblikujući ih i pripremajući ih za naše kupce, a sve to u energičnom i veselom radnom okruženju na jednom od naših 13 odjela.

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
želja za radom, timski duh, komunikacijske vještine, suradljivost, spremnost na sezonsku vrstu zaposlenja, kreativnost, odgovornost u poslu.

Mjesto i adresa obavljanja posla: Sveta Nedelja, Strmec Samoborski, Novaki
Početak i očekivano trajanje posla: srpanj 2020 – prosinac 2020
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,39 HRK
* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)
Radno vrijeme: 7-15h ili od 06-14h, (druga smjena od 14-22h po potrebi)

Način i kontakt za prijavu studenata: e-mailom na cv@lushmanufaktura.hr s naznakom STUDENT i opisati kako možete raditi u tekstu maila
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI