Zaboravili ste lozinku?
Samsung electronics Austria GmbH

Računovodstvo

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
sead.hr@samsung.com
Samsung electronics Austria GmbH - Podružnica Zagreb traži studenta/icu za rad u računovodstvu

Vrsta posla: Administrativni posao u odjelu računovodstva

Mjesto obavljanja posla: Radnička cesta 37b, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: ASAP (trajanje min godinu dana)

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 33 kn/h

Opis posla: Priprema dokumentacije o troškovima, praćenje ulaznih faktura, pripremanje za knjiženje, izrada mjesečnjih izvještaja, unošenje podataka u sustav

Posebna znanja i vještine: Microsoft Office paket – excel, Engleski jezik

Radno vrijeme: 9-17h

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

Ostale napomene i uvjeti: prednost studentima računovodstvo i financija