Zaboravili ste lozinku?
MPG d.o.o

Promocije m/ž

Zagreb
Promocija i marketing
p.kolundzija@mpg.hr
MPG d.o.o traži studente/ice za poslove promocija

Vrsta posla: hostesa/host/promotor

Mjesto i adresa obavljanja posla:  primarno Zagreb, ali povremeno i gradovi oko Zagreba: Zaprešić, Samobor, Velika Gorica

Početak i očekivano trajanje posla:  9.5.2022. na duži vremenski period

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 45 kn/h

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Refundiranje troškova za karte javnog gradskog prijevoza + ostali mogući troškovi

Opis posla:

U potrazi smo za promotorima i hostesama na području Zagreba i u okolici Zagreba. Promocije se odnose na rad na eventima, ugostiteljskim objektima i tobacco shopovima na području Zagreba i u okolici Zagreba. Rad za internacionalnog klijenta na premium brandovima što je ujedno prilika za stjecanje radnog iskustva.

Prijavite se i postanite dio našeg tima!

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, odgovornost i pouzdanost

Radno vrijeme: 60-100h mjesečno, kontinuirano tijekom tjedna i vikenda i po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti: Minimalno 21 godina starosti. Vozačka dozvola poželjna, ali nije uvjet

Način i kontakt za prijavu studenata:  Sve prijave slati isključivo na e-mail: p.kolundzija@mpg.hr.  U prijavi je potrebno priložiti CV/životopis i vaš kontakt broj telefona, a za sva ostala pitanja isključivo putem maila. Sve nepotpune prijave nećemo uzeti u obzir.