Zaboravili ste lozinku?
Gracin usluge d.o.o.

Prodavač mješovite robe

Zagreb
Trgovina
trgovine.panda@gracin.hr
Gracin usluge d.o.o. traži studente/ice za rad u trgovini

OPIS POSLA
Slaganje robe na police, rad za pultom prodavaonice, održavanje higijene prodavaonice

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Komunikativnost, sklonost timskom radu, ljubaznost, osnove rada na kompjuteru

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: duži period
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/sat
Radno vrijeme: ponedjeljak – nedjelja, ponedjeljak-subota 7 sati dnevno, nedjelja 6 sati prema dogovoru sa studentom koje dane može dolaziti na posao

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Ostale napomene i uvjeti: period rada tijekom cijele godine

Način i kontakt za prijavu studenata
091/7984-105 ili poslati mail: trgovine.panda@gracin.hr