Zaboravili ste lozinku?
CloudSense d.o.o.

Pomoćni poslovi programiranja

Zagreb
IT poslovi
CloudSense d.o.o. traži studente/ice za pomoćne poslove programiranja

Vrsta posla: Pomoćni poslovi programiranja
Mjesto i adresa obavljanja posla: Radnička cesta 80, Zagrebtower, Zagreb
Početak i očekivano trajanje posla: svibanj/ na duži period

Opis posla: Junior Developer – Student (m/ž)
- pomoćni poslovi programiranja
- razvoj poslovnih Cloud aplikacija, koristeći Salesforce i moderne web development tehnologije

Posebna znanja i vještine:
1. Java / C#
2. HTML
3. CSS
4. JavaScript
5. SQL

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn/h (uz mogućnost povećanja, sukladno radu i trudu)

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.):
- besplatan doručak, voće, odlična kava i grickalice
- sportske aktivnosti, teretane, masažna stolica i game room
- fleksibilno radno vrijeme
- program mentorstva i strukturiran on-boarding

Radno vrijeme tvrtke: 10:00 – 18:00 h

Ostale napomene i uvjeti:
Student/ica TVZ-a, FER-a, FOI-a, srodnog fakulteta ili usmjerenja. Traži se kandidat/kinja s aktivnim znanjem engleskog jezika u govoru i pismu, koja je savjesna, odgovorna, proaktivna i dostupna minimalno 3 dana u tjednu (poželjno više).

Student mora imati studentska prava još minimalno godinu dana, te treba biti visoko motivirana, odgovorna i savjesna, osoba spremna raditi u timu i brzo učiti.

Način i kontakt za prijavu studenata:
Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti na sljedećem linku: https://cloudsense.bamboohr.com/jobs/view.php?id=26