Zaboravili ste lozinku?
Centar za razvoj mladih

Podjela časopisa

OVAJ OGLAS JE ISTEKAO!

Rijeka
Promocija i marketing
info@cerm.hr
CENTAR ZA RAZVOJ MLADIH - CERM.HR
-opis posla: podjela časopisa
-lokacija: SC Rijeka
-datum: 10. prosinca
-satnica: 30 kn/h

Novo izdanje Studentske mreže upravo nam je stiglo iz tiska! Tražimo dvoje vrijednih studenata koji će na zadanoj lokaciji (SC.) svojim kolegama podijeliti besplatne primjerke časopisa. Očekivano trajanje posla je otprilike 1 dan/6 sati (dok se časopisi ne podijele).

Centar za razvoj mladih studentima osigurava majice, promotivne materijale i dostatan broj časopisa, zavisno o lokaciji. Lokacija je dogovorena sa odgovornim osobama.

Što očekujemo od vas?
-odgovornost
-urednost
-pripremu lokacije (slaganje časopisa, pripremu materijala, ukrašavanje balonima)
-komunikaciju s odgovornim osobama na lokaciji (pohrana materijala, otključavanje/zaključavanje radnog mjesta)
-ostavljanje radnog mjesta urednim nakon završetka posla
-vlastiti ugovor
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI