Zaboravili ste lozinku?
Ergomed istraživanja Zagreb d.o.o.

Learning and Development Assistant

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
OPIS POSLA
Na ovoj poziciji očekuje te: unos, prijenos i ažuriranje podataka iz baze u novi sistem.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Ukoliko želiš steći profesionalno administrativno iskutvo te obogatiti svoj CV radom u ozbiljnoj kompaniji, onda je ovo prava prilika za tebe! Veselimo se tvojoj prijavi!

POTREBNA ZNANJA
· Odlične komunikacijske vještine · Timski rad

POŽELJNE VJEŠTINE
· Postojeće prethodno iskustvo rada u administraciji · Umjereno znanje i razumijevanje software-a i kompjuterske vještine

NAPOMENE I UVJETI
Nudimo profesionalni trening za ovu poziciju, uz mentoring program na početku zaposlenja te personalizirani onboarding proces.

RADNO VRIJEME
Puno radno vrijeme

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
Mjesec dana

LOKACIJA
Oreškovićeva 20a, Sloboština, Zagreb