Zaboravili ste lozinku?
Henkel Croatia d.o.o.

Key Account Management Student (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
posao.croatia@henkel.com
OPIS POSLA
 Analiza prodaje i primjena statistike

 Podrška prodajnom timu

 Rad u Excel-u i drugim programima

 Ostali zadaci

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Postani dio proaktivnog tima i stekni jedinstveno radno iskustvo u dinamičnom radnom okruženju.
Pruža se mogućnost za unaprjeđenjem i usavršavanjem uz vodstvo mentora.
Više informacija o radnoj atmosferi i benefitima koje Henkel pruža možete saznati na linku: https://youtu.be/Vw7--gwuYKk

NAPOMENE I UVJETI
Tražimo komunikativne i ambiciozne studente 4. ili 5. godine čija studentska prava traju minimalno godinu dana.
Rad na puno radno vrijeme (40 sati tjedno).
Prilikom slanja životopisa potrebno je napisati u mailu možete li raditi puno radno vrijeme svaki radni dan barem godinu dana, odnosno 40 sati tjedno (Pon – Pet) i imate li vlastiti studentski ugovor minimalno godinu dana. U naslovu maila napišite „KAM asistent“. Veselimo se vašim prijavama!

POŽELJNE VJEŠTINE
• Izvrsno poznavanje engleskog jezika (čitanje i pisanje). • Rad u Excelu i PowerPointu • Izvanredne analitičke sposobnosti

RADNO VRIJEME
8:00/9:00 – 16:00/17:00 h (puno radno vrijeme, 8 sati)

NAKNADE
naknada za topli obrok u iznosu od 2,65 eura, plaćeni godišnji odmor

LOKACIJA
Budmanijeva 1, 10000, Zagreb
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Raiffeisenbank Austria d.d.
Twins Trade d.o.o.
Tistar grupa d.o.o.
HOLOGRAPHIK d.o.o.
KONTO 97 d.o.o. za usluge i trgovinu
Segafredo Zanetti Croatia društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Gyas d.o.o.
PKF Tax Consulting Antičić d.o.o.
ICERTIAS d.o.o.
Arhitektura Inwina d.o.o.
Interexpert-Zagreb d.o.o. za reviziju, računovodstvo i savjetovanje
Promocija plus d.o.o. za odnose s javnošću i istraživanje tržišta
CENTAR ZA DIGITALIZACIJU d.o.o. za informacijske usluge
Foreo Adria d.o.o.