Zaboravili ste lozinku?
Papar (članica HGSPOT Grupe)

Dizajner/ica

Zagreb
Ostalo
posao@papar.hr
Papar (članica HGSPOT Grupe) traži dizajnera/icu

Vrsta posla: dizajner (m/ž)

Mjesto i adresa obavljanja posla: Avenija Dubrovnik 46, Zagreb

Početak i očekivano trajanje posla: 20.05.2022., trajanje prema dogovoru

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 45 kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla:
Mi smo kreativna i digitalna agencija, član HGSPOT grupe. Radimo zanimljive i korisne web stranice, digitalne kampanje, ali i kompletnu kreativu pri predstavljanju brendova i poduzeća u digitalnom i print okruženju.

Ne tražimo štrebere, tražimo ljude s potencijalom!

Pridruži se našem timu na poziciji Dizajner (m/ž).

Biti ćeš uspješan ako:

- imaš min. 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

- uspješno osmišljavaš i vizualno oblikuješ grafičke materijale i cjelovite kampanje

- izrađuješ vizualne identitete u „klasičnom“ i digitalnom okruženju

- aktivno sudjeluješ u kreativnom procesu

Što očekujemo:

- izvrsno poznavanje grafičkih alata za obradu fotografija, vektorskih grafika i prijeloma u tisku (Adobe ili Affinity)

- dobro poznavanje grafičke pripreme

- kreativnost i predanost, točnost, brzina, odgovornost prema rokovima

Prednost dajemo kandidatima s iskustvom u web dizajnu, 3D modeliranju ili animaciji.

Što nudimo:

• plaće s odgovarajućim rezultatima i doprinosom • mogućnosti obrazovanja, posebno potičemo obrazovanje za srodna područja i nove tehnologije • stimulativno okruženje i okruženje ljudi koji vole svoj posao • naravno, imamo neograničen izvor kave i čaja

Želite li se pridružiti našem timu, pošaljite nam CV i portfolio radova na posao@papar.hr

Radno vrijeme: radnim danom od 09:00 do 17:00 sati ili po dogovoru

Ostale napomene i uvjeti:

Obaveza svih kandidata je dostaviti portfolio mapu sa minimalno 3 rada. Prijave bez portfolio mape nećemo uzimati u obzir.

Način i kontakt za prijavu studenata: Prijavu za posao, CV i portfolio radova poslati na posao@papar.hr