Zaboravili ste lozinku?
Angla d.o.o.

Asistent u uredu škole stranih jezika (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
info@angla.hr
S ciljem unaprjeđenja poslovanja, želimo naš tim obogatiti novim kolegom ili kolegicom na radnom mjestu:

Podaci o radnom mjestu:
- početak rada: siječanj 2021.
- radno vrijeme: PON-ČET 16,00-20,30
- mjesto obavljanja posla: Zagreb, Kvaternikov trg
- početni honorar: 30,00 kn/sat

Opis posla:
- vođenje administracije
- upisi u semestar/školsku godinu
- unos podataka u bazu polaznika
- komunikacija s klijentima
- asistencija u osmišljavanju i provedbi marketinških aktivnosti
- kreiranje i objavljivanje sadržaja na društvenim mrežama škole
- podrška u upravljanju nastavom; podrška nastavnicima
- asistencija djelatnicima u svakodnevnim zadacima

Uvjeti zaposlenja:
- student društvenog ili ekonomskog usmjerenja, poželjno student stranih jezika
- izvrsno poznavanje hrvatskoga jezika
- izvrsno poznavanje MS Office programskog paketa
- visok stupanj informatičke pismenosti i napredno korištenje grafičkih alata (Canva)
- izvrsno poznavanje društvenih mreža – Facebook, Instagram, LinkedIN
- izvrsno poznavanje pravila poslovne korespondencije
- iskustvo u uredskim poslovima
- dugoročnost suradnje

Poželjne osobne i profesionalne vještine:
- razvijene organizacijske, prezentacijske, prodajne i pregovaračke vještine
- fleksibilnost u rasporedu radnog vremena i spremnost na kasnije zaposlenje
- motiviranost na rad, marljivost, odgovornost, ljubaznost u odnosu prema klijentu, profesionalnost

Što nudimo:
- ugodnu i poticajnu atmosferu u mladom i dinamičnom kolektivu
- mogućnost besplatnog usavršavanja stranih jezika
- mogućnost stručne prakse (hospitacije) za studente stranih jezika i kasnije zaposlenje u struci

Prijave i selekcijski postupak:
Prijaviti se možete slanjem životopisa i motivacijskog pisma najkasnije do 20.12.2020. Nepotpune, neozbiljne i zakašnjele prijave neće biti uzete na razmatranje. Prijave kandidata koji ne ispunjavaju sve navedene uvjete neće biti uzete na razmatranje.

Novi suradnik bit će izabran putem selekcijskog postupka koji će uključivati provjeru životopisa i motivacijskog pisma, rješavanje kreativnog zadatka, provjeru stručnih kompetencija i intervju.