Zaboravili ste lozinku?
Furniture 1 d.o.o.

Asistent na dostavi (m/ž)

Zagreb
Proizvodnja i fizički poslovi
tihana.seper@namjestaj.hr
OPIS POSLA
- pomoć dostavljaču pri dostavi i iskrcaju robe (namještaja) na adrese klijenata

- unos namještaja u kuću/stan klijenta

- komunikacija s klijentima i suradnja s dostavljačem kako biste zajedno osigurali sigurnu i pravovremenu dostavu

Uvjeti:

- fizička spremnost za podizanje i unošenje većih komada namještaja

- pouzdanost i odgovornost u obavljanju zadatka

- komunikativnost i ljubaznost prema klijentima

Što nudimo:

- nagrađivanje dodatnog doprinosa u radu

- rad u mladom i dinamičnom timu

POŽELJNE VJEŠTINE
- naš je idealan kandidat otvorena i komunikativna osoba koja uživa u pomaganju drugim ljudima te je spremna na rad u dinamičnom okruženju

RADNO VRIJEME
- ponedjeljak-petak
- početak rada ujutro, po dogovoru s dostavljačem

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
- do sredine/kraja 9. mjeseca

LOKACIJA
- područje kontinentalne Hrvatske do sv. Roka (dostavljač Vas pokupi na Vašoj adresi stanovanja i vrati nakon obavljene rute)

NAČIN ZA PRIJAVU
- mailom na tihana.seper@namjestaj.hr
- naslov maila je potrebno napisati: Prijava za studentski posao- asistent