Zaboravili ste lozinku?
Centar jezika ANGLA

Asistent/ica u uredu škole jezika

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
marijana@angla.hr
Asistent/ica u uredu škole stranih jezika

Podaci o radnom mjestu:
- početak rada: 01. rujna 2022.
- radno vrijeme: PON-ČET 16,00-20,30
- mjesto obavljanja posla: Zagreb, Kvaternikov trg
- početni honorar: 30,00 kn/sat

Opis posla:
- vođenje administracije
- upisi u semestar/školsku godinu
- unos podataka u bazu polaznika
- komunikacija s klijentima
- asistencija u osmišljavanju i provedbi marketinških aktivnosti
- kreiranje i objavljivanje sadržaja na društvenim mrežama škole
- podrška u upravljanju nastavom; podrška nastavnicima
- asistencija djelatnicima u svakodnevnim zadacima

Uvjeti zaposlenja:
- student društvenog ili ekonomskog usmjerenja, poželjno student stranih jezika
- izvrsno poznavanje hrvatskoga jezika
- izvrsno poznavanje MS Office programskog paketa
- visok stupanj informatičke pismenosti i napredno korištenje grafičkih alata (Canva)
- izvrsno poznavanje društvenih mreža – Facebook, Instagram
- izvrsno poznavanje pravila poslovne korespondencije
- iskustvo u uredskim poslovima
- dugoročnost suradnje

Poželjne osobne i profesionalne vještine:
- razvijene organizacijske, prezentacijske, prodajne i pregovaračke vještine
- fleksibilnost u rasporedu radnog vremena i spremnost na kasnije zaposlenje
- motiviranost na rad, marljivost, odgovornost, ljubaznost u odnosu prema klijentu, profesionalnost

Što nudimo:
- ugodnu i poticajnu atmosferu u mladom i dinamičnom kolektivu
- mogućnost besplatnog usavšavanja stranih jezika
- mogućnost stručne prakse (hospitacije) za studente stranih jezika i kasnije zaposlenje u struci