Zaboravili ste lozinku?
Henkel Croatia d.o.o.

Asistent/ica u marketingu i edukaciji

Zagreb
Promocija i marketing
posao.croatia@henkel.com
OPIS POSLA
 Svakodnevna komunikacija s predstavnicima salona

 Prijevod edukacijskih materijala s engleskog na hrvatski jezik

 Pisanje i slanje poslovnih ponuda te briga o plaćanju

 Upravljanje sadržajem na društvenim mrežama IG i FB

 Tjedno, mjesečno i tromjesečno izvješćivanje

 Vođenje evidencije i pravovremeno naručivanje proizvoda

 Ostali zadaci prema dogovoru

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
Postanite dio proaktivnog, mladog tima i stekni jedinstveno radno iskustvo u dinamičnom radnom okruženju.
Rad uz vodstvo mentora i stručno osposobljavanje na radnom mjestu s visokom odgovornošću u međunarodnoj tvrtki s iskustvom u suradnji sa zemljama CEE regije.
Više informacija o radnoj atmosferi i benefitima koje Henkel pruža možete saznati na linku: https://youtu.be/Vw7--gwuYKk

POŽELJNE VJEŠTINE
• Izvrsno poznavanje engleskog jezika (čitanje i pisanje). • Razvijene računalne vještine, prvenstveno rad u Excelu i Power Pointu • Izvrsne komunikacijske vještine, razvijene organizacijske sposobnosti, snalažljivost i neovisnost u radu • Proaktivan radni stav i izvanredne analitičke sposobnosti

DRUGE NAKNADE
naknada za topli obrok u iznosu od 2,65 eura, plaćeni godišnji odmor

RADNO VRIJEME
8:00/9:00 – 16:00/17:00 h (puno radno vrijeme, 8 sati)

LOKACIJA
Budmanijeva 1, 10000, Zagreb

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
Tražimo komunikativne i ambiciozne studente 4. ili 5. godine Ekonomskog fakulteta, prednost imaju studenti smjera digitalni marketing, čija studentska prava traju minimalno godinu dana.
Dostupnost za rad 40 sati tjedno od ponedjeljka do petka, u trajanju od minimalno godinu dana.
Molimo Vas da prilikom slanja prijave za studentski posao navedete trajanje studentskih prava te mogućnost rada na puno radno vrijeme. Molimo Vas da naslov maila bude „Asistent u marketingu i edukaciji“.