Zaboravili ste lozinku?
GLOVOAPP TECHNOLOGY d.o.o.

Asistent Account Manager

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
marta.vukic@glovoapp.com
Opis posla

Proaktivno kontaktiranje restorana ili dućana s ciljem pružanja rješenja koja će im pomoći u razvoju poslovanja na Glovo aplikaciji. To uključuje unaprjeđenje prezentacije partnera na aplikaciji, promocije, poboljšanje korisničkog iskustva, operativne izvrsnosti i slično. Cilj je transformirati restorane i dućane koji su novi u Glovo procesima u uzorne partnere, izvrsno prezentirane na aplikaciji, s uspješnim poslovanjem.

Tvoje odgovornosti bi podrazumijevale:

- Održavanje redovite komunikacije s partnerima kako bi se osiguralo da uspješno koriste Glovo platformu.

- Pružanje podrške partnerima u optimizaciji njihovog poslovanja na platformi, uključujući savjete o promocijama, poboljšanju vidljivosti i operativnim procesima.

- Unapređenje prezentacije restorana i dućana na aplikaciji kroz kreativne i učinkovite prijedloge.

- Praćenje performansi partnera te identifikacija prilika za rast i poboljšanje.

- Rješavanje problema partnera brzo i učinkovito, osiguravajući njihovo zadovoljstvo i kvalitetnu suradnju.

- Sudjelovanje u internim inicijativama za poboljšanje korisničkog iskustva i operativne izvrsnosti

Zašto tražimo tebe?

- Izvrsne komunikacijske (verbalne i pismene) i prodajne vještine

- Orijentiranost prema partnerima i sposobnost brzog rješavanja problema

- Poželjno prethodno iskustvo u prodaji

- Osnovna razina engleskog jezika

- Good vibes i želja za znanjem

- Fleksibilno radno vrijeme prilagođeno studentskim obvezama (očekuje se 30-40 sati tjedno)

Lokacija
Radnička cesta 52 (privremeno Franje Petračića 6)

Način za prijavu
Dostavite CV i motivacijsko pismo putem e-mail adrese.

Ostale napomene i uvjeti

- Intenzivno učenje o startup ekosistemu i industriji dostave hrane

- Razvoj komunikacijskih i prodajnih vještina

- Mogućnost rada od kuće nakon prethodno savladanih osnovnih radnih zadataka na poziciji

- Rad u dinamičnoj industriji s mladim timom i odličnom atmosferom

- Grickalice, piće u kuhinji i druženja nakon posla

- Besplatna dostava u aplikaciji

- Mogućnost stalnog ugovora i napredovanja unutar Glova, ovisno o učinku

- Bonusi za uspješan rad

- Plaćen troškovi prijevoza i hrane
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet
ŽACstar d.o.o.
Dun & Bradstreet d.o.o. za poslovne i bonitetne informacije
DOM EKSPERT d.o.o.
Coca-Cola HBC Hrvatska d.o.o.
Plesni studio Transform
Forvis Mazars d.o.o. za porezno savjetovanje i reviziju
Propertas d.o.o.
Hrvatska udruga društava za tržišno komuniciranje – HURA!
Mazars Cinotti Consulting d.o.o.
Arhivservis d.o.o
Getworker d.o.o.
Prizma d.o.o. centar za poslovnu inteligenciju
RTL Hrvatska d.o.o. za usluge