Zaboravili ste lozinku?
Jezik i govor d.o.o.

Animator/ica na dječjim rođendanima

Zagreb
Ostalo
igraonice.ured@gmail.com
Opis posla
Animacija djece na dječjim rođendanima.

Zašto tražimo tebe?
Tražimo odgovorne i marljive studente za rad s djecom na dječjim proslavama. Sve se da naučiti i nisu potrebne nikakve posbene vještine i znanja samo volja za radom, odogovornost, ljubaznost i timski rad.

Ostale napomene i uvjeti
Razgovori za posao i edukacije odžati će se prije 16.09.2024.

Lokacija
Zagrebačka avenija 94 (Crvena Konzum zgrada, Špansko) i Otona Kučere 74 (Trešnjevka).

Radno vrijeme
Fleksibilno radno vrijeme, rad u popodnevnim satima preko tjedna, te vikendima.

Način za prijavu
Molimo poslati životopis na mail, a sve o igraonicama možete pogledati na www.igraonice.hr
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
Sofa IT d.o.o.
ANA - Udruga za pomoć djeci i obiteljima
Došen Stevo - Paint & Wine, obrt za umjetničko stvaralaštvo i druge usluge
Agencija za komercijalnu djelatnost - proizvodno, uslužno i trgovačko d.o.o.
Fashline d.o.o.
Klub mladih Projekt zdravlje
Alonija usluge d.o.o.
Arbona d.o.o.
Uzmi to d.o.o.
HP - Hrvatska pošta d.d.
Habyland d.o.o. za usluge
Gajser Šantek Snježana - Salon za pse Cenn, obrt za usluge
JUMICAR HRVATSKA-MINI AUTI
Angla d.o.o. za poduku stranih jezika