Zaboravili ste lozinku?
CINNAMON d.o.o.

Android developer

Zagreb
Ostalo
ivana.benko@cinnamon.agency
CINNAMON d.o.o. traži studenta/icu za poziciju - Android developer

OPIS POSLA
Cinnamon agencija-traži Android developera da se pridruži timu od 25 developera, dizajnera i PM-ova na razvoju kvalitetno promišljenih, modernih, robusnih i digitalnih rješenja za klijente diljem svijeta. Ured s rooftop terasom nam je u centru grada Zagreba, a otvorili smo i ured u New Yorku. Pored održavanja postojećih imamo i nekoliko novih zanimljivih projekata koji počinju. Javi nam se da te upoznamo!

ŠTO NUDIMO
Kompetitivna primanja ovisno o iskustvu, Inozemne konferencije, Interne radionice i dijeljenje znanja, Bonuse za održavanje prezentacija, pisanje blogova i sudjelovanja na meetupovim, Remote dan, Prijateljsku i opuštenu atmosferu, 2 parkirna mjesta u dvorištu, Teambuildinge (rafting, planinarenje, bowling..) i druženja nakon posla, Rooftop terasu s koje možeš raditi i istovremeno uživati u danu, Chill sobu s plejkom, pikadom i stolnim tenisom, Besplatnu kavu, sokove, voće i slatkiše, Pet-friendly ured.

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
Nove projekte radimo koristeći sljedeće tehnologije u kojima nam je bitno da se snalazite: Kotlin, Android architecture components (LiveData, ViewModel, Room), Retrofit 2, Dagger 2.
Poznavanje ovih tehnologija je prednost: Coroutines, RXJava, Navigation Component.
S klijentima komuniciramo na engleskom jeziku stoga nam je vrlo bitno dobro znanje engleskog u govoru i pismu.
Za verzioniranje koda koristimo GIT.

Mjesto rada: Zagreb, Gundulićeva ulica 35/1
Predviđen period rada: odmah- na duži vremenski period
Radno vrijeme: pon-pet, 6-8 sati, donekle klizno, mogućnost dogovora zbog fakultetskih obaveza
Naknada po satu / plaća: 60 kn/h

Način i kontakt za prijavu studenata: mailom na: ivana.benko@cinnamon.agency