Zaboravili ste lozinku?
Eurospin Hrvatska d.o.o.

Administrativni poslovi (m/ž)

Zagreb
Administracija i uredski poslovi
laura.nervo@eurospin.hr
Eurospin Hrvatska d.o.o. traži studente/ice za administrativne poslove u odjelu logistike i skladištu

Vrsta posla: Administracija u odjelu logistike

Mjesto i adresa obavljanja posla: Zelena aleja 34, 10410, Vukovina, Velika Gorica

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, dugoročno

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: administrativni poslovi, unos podataka u sustav, kontrola skladišta

Posebna znanja i vještine: poznavanje rada na računalu

Radno vrijeme: od 8 do 16

Ostale napomene i uvjeti: mogućnost organiziranog prijevoza

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati mail s naslovom STUDENTSKI POSAO – Administracija u logistici na laura.nervo@eurospin.hr

Vrsta posla: Student/ica za administrativne poslove u skladištu

Početak i očekivano trajanje posla: odmah, dugoročan rad

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30 kn/h

Opis posla: obrade, unos u računalo, administrativni poslovi

Posebna znanja i vještine: prethodno iskustvo na sličnim pozicijama, odgovornost, pouzdanost

Radno vrijeme: od pon do sub – puno radno vrijeme u smjenama

Ostale napomene i uvjeti: Poželjno da student ima vlastiti automobil zbog različitih smjena

Način i kontakt za prijavu studenata: poslati mail s naslovom STUDENTSKI POSAO – Administracija u skladištu na laura.nervo@eurospin.hr