LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Francuska

ANKETA: Studentici zabranili ulaz u muzej zbog dekoltirane haljine

Muzej u Francuskoj javno se ispričao studentici koja zbog prevelikog dekoltea na haljini nije smjela ući u muzej.

Muzej u Francuskoj javno se ispričao studentici koja zbog prevelikog dekoltea na haljini nije smjela ući u muzej.

Studentici francuske književnosti bio je zabranjen ulaz u muzej d'Orsay u Francuskoj zbog neprimjerene odjeće, odnosno, prevelikog dekoltea sve dok nije obukla jaknu kako bi se pokrila, prenosi CNN.

Izazvao kaos u Zagrebu, skakao po vozilima koja su stajala na semaforu


Studentici su navodno djelatnici pokazali na dekolte kada je upitala zašto joj nije dozvoljen ulaz, što ju je posramilo, ali joj ujedno nije ni bilo logično jer je vani bilo vruće i jer se i u samom muzeju nalaze gola ljudska tijela i ženske obline. 

Četvero mladih osumnjičeno za brutalno premlaćivanje Sirijca, djevojke se terete za poticanje na pokušaj ubojstva


Muzej se na kraju oglasio o svemu javno, a zatim su pozvali studenticu osobno kako bi joj se ispričali. Smatrate li i vi određenu vrstu odjeće neprimjerenom za muzej? Recite nam u anketi!
 
FOTO: WIKIPEDIA