IHK Karlovac

Mladi karlovački hokejaši osvojili četvrto mjesto na Državnom prvenstvu Slovenije

Na posljednjem kolu ove sezone ostvarili su tri pobjede, čime su dokazali svoju kvalitetu i borbenost te su na kraju sezone zauzeli vrlo dobro četvrto mjesto.

Proteklog vikenda, u Športnom parku Horjul, odigrano je posljednje kolo Državnog prvenstva Slovenije za mlađe kategorije, na kojem su sudjelovali i mladi hokejaši IHK Karlovca, prenosi KAportal.

U kategoriji U15 natjecanje je imalo pravi natjecateljski karakter, a mladi Karlovčani pokazali su zavidnu razinu igre. Na posljednjem kolu ove sezone ostvarili su tri pobjede, čime su dokazali svoju kvalitetu i borbenost te su na kraju sezone zauzeli vrlo dobro četvrto mjesto. Kategorije U9 i U12 bile su prijateljskog karaktera, što znači da se nije vodila ukupna statistika, već su svi sudionici nagrađeni medaljama. Najmlađi Karlovčani iz selekcije U9 postigli su jednu pobjedu, jedan remi i jedan poraz, dok je selekcija U12 ostvarila isti rezultat.

5 najpopularnijih sportova na svijetu

Predstojećeg vikenda u Dolenjskim Toplicama održava se poseban cjelodnevni turnir za kategorije U12 i U15, a IHK Karlovac će nastupiti u obje konkurencije.