LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
KSET poziva

Kako počinje tvoja priča? Prijavi se na KSET-ov natječaj kratke priče i otkrij nam!

Pravo sudjelovanja imaju svi autori koji pišu na hrvatskom jeziku, a poslane priče moraju biti prethodno neobjavljene i duljine do 5000 riječi (da, 5000 riječi, a ne po uobičajenom pravilu od 9000 znakova!).

Pravo sudjelovanja imaju svi autori koji pišu na hrvatskom jeziku, a poslane priče moraju biti prethodno neobjavljene i duljine do 5000 riječi (da, 5000 riječi, a ne po uobičajenom pravilu od 9000 znakova!).

Klub studenata elektrotehnike (KSET) vas poziva na sudjelovanje u natječaju za izbor najbolje kratke priče.

Pravo sudjelovanja imaju svi autori koji pišu na hrvatskom jeziku, a poslane priče moraju biti prethodno neobjavljene i duljine do 5000 riječi (da, 5000 riječi, a ne po uobičajenom pravilu od 9000 znakova).

Svaki autor smije poslati samo jednu priču po krugu natječaja. Ne primaju se ulomci iz duljih proznih djela.

Agronomski fakultet nagrađuje najbolje znanstvene radove novčanim nagradama do 600 eura


Najbolje tri priče bit će objavljene na internet stranicama Kluba.

Nagrade – kemijske olovke s ugraviranim imenima autora i rezultatima natječaja – biti će dodijeljene u prostoru Kluba. Osim toga, svezak s tri pobjedničke priče bit će postavljen u KSET-ovu mini-knjižnicu.

Dodijeljene nagrade najuspješnijim učenicima i studentima te otvorena međunarodna izložba učeničkih radova u Vrgorcu


Datum dodjele bit će objavljen naknadno.

Svoje prijave s osobnim podacima (ime i prezime, broj mobitela, datum rođenja) i pričama u PDF i DOC formatima možete slati od 06.10.2014. do 6.11.2014. godine, na kratkaprica@kset.org, a pitanja na denis.vlasicek@kset.org.

Studenti izabrali: ovo su najbolji profesori i asistenti zagrebačkog PMF-a


Rezultati natječaja bit će objavljeni do 15.12.2014 godine

IZVOR: KSET
FOTO: KSET