LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Klub mladih Klooz

„Decoupage” radionica za humanitarne svrhe

Klub mladih Klooz započinje s humanitarnim kreativnim radionicama, a prva se održava već sutra!

Klub mladih Klooz započinje s humanitarnim kreativnim radionicama, a prva se održava već sutra!

Ususret Božiću u klubu mladih KLOOZ započinju humanitarne kreativne radionice.

Među njima je prva Decoupage radionica, a predmeti sa radionice će se moći darivati u humanitarne svrhe, božićnom štandu Doma za odgoj djece i mladeži Zadar.

Salvetna tehnika ili ''decoupage'' je vrlo jednostavna i popularna tehnika dekoriranja upotrebnih i ukrasnih predmeta pomoću salveta, decoupage papira i akrilnih boja. Može se koristiti za ukrašavanje svih materijala uključujući drvo, porculan ili svijeće.

Zaboravite dosadne učionice – evo kako mladi uče o brodogradnji na plaži!



Polaznici će naučiti kako od dekorativnih salveta uz malo mašte mogu od starih, odbačenih predmeta dobiti prekrasne, unikatne stvari koje mogu sačuvati, pokloniti i pretočiti ovu tehniku u stalan ili povremeni hobi.

Posljednja iška „lopižarka” prenijet će znanje studentima na praktičnoj radionici tradicijskog lončarstva


Besplatna radionica započinje u utorak 25.11. u 18.00h u klubu mladih KLOOZ , Trg Petra Zoranića 1 u Zadru. 

Svi zainteresirani mladi u dobi od 15 do 30 godina se mogu prijaviti na radionicu tako da pošalju svoje osobne podatke (ime, prezime, godina rođenja, email adresa, br. telefona) do 25.11. na: udrugacinaz@gmail.com ili nazvati na 315-673.

Izradi vlastitu bilježnicu na besplatnoj radionici uvezivanja knjiga



Radionica će se ponoviti ovisno o interesu polaznika, a u slučaju velikog interesa polaznici će biti podijeljeni po grupama.

IZVOR: KLOOZ
FOTO: FACEBOOK