LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
teška nesreća

Tragedija u novogodišnjoj noći: mladić poginuo, jedna osoba teško ozlijeđena

Nažalost, 27-godišnjak je od siline udara i zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu događaja.

Nažalost, 27-godišnjak je od siline udara i zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu događaja.

U ranim jutarnjim satima, oko 4 sata, na državnoj cesti D33 između Pakova sela i Žitnića dogodila se teška prometna nesreća u kojoj su sudjelovala dva osobna vozila šibenskih registarskih oznaka.

Nova godina započela tragedijom na cestama: smrtno stradala još jedna osoba


Prema rezultatima očevida, prometnu nesreću izazvao je 27-godišnji vozač koji je, zbog neprilagođene brzine, izgubio nadzor nad vozilom i prešao u prometnu traku namijenjenu kretanju vozila iz suprotnog smjera. Tom je prilikom došlo do izravnog sudara prednjih dijelova vozila s osobnim automobilom kojim je upravljala 33-godišnja vozačica. Nažalost, 27-godišnjak je od siline udara i zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu događaja. Vozačici drugog vozila u Općoj bolnici u Šibeniku utvrđene su teške tjelesne ozljede, zbog čega je zadržana na daljnjem bolničkom liječenju.

Maloljetnicima oduzeto preko 500 komada pirotehnike, sankcionirana tri roditelja


Zbog provođenja očevida i uklanjanja posljedica nesreće, promet na toj dionici ceste bio je u potpunosti zatvoren od 4.30 do 8.24 sati, a odvijao se obilaznim pravcima.

IZVOR: POLICIJSKA UPRAVA ŠIBENSKO-KNINSKA
FOTO: FREEMIXER, GETTY IMAGES / ILUSTRACIJA