LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Znanstvena manifestacija

Na Medicinskom fakultetu uskoro Tjedan mozga

Tjedan mozga tradicionalna je znanstvena manifestacija koja se održava s ciljem popularizacije neuroznanosti.

Tjedan mozga tradicionalna je znanstvena manifestacija koja se održava s ciljem popularizacije neuroznanosti.

Na Medicinskom fakultetu Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku od 14. do 20. ožujka 2022. održat će se tradicionalni Tjedan mozga

Izletio tramvaj: ako putujete prema fakultetu ili gradu, računajte na moguća kašnjenja


Tjedan mozga je manifestacija koju svake godine organiziraju prof. dr. sc. Marija Heffer, predsjednica Katedre za medicinsku biologiju i genetiku i SenzOs (Sekcija za neuroznanost Osijek), u suradnji s Odjelom za biologiju, s ciljem popularizacije neuroznanosti.

Vjerovali ili ne: učenik na odmoru podgrijavao burek improviziranim roštiljem


Ove godine glavne teme su Spin (vrtnja), igra te COVID. Organizirat će se niz radionica za osnovne i srednje škole, zainteresirane studente te predavanja otvorena za javnost. Predavanja će se održati u prostorima rektorata Sveučilišta u Osijeku.

Lions Club Osijek dodijelio nagrade najboljim studentima


Više informacija dostupno je na službenom Facebook događaju
 
FOTO: PIXABAY