LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
ZET

Ako ste u Zagrebu sljedećih dana, pripremite se na velike promjene u gradskom prijevozu

Zbog novogodišnjeg programa na Trgu bana Jelačića, noćne linije vozit će izmijenjenim trasama u oba smjera.

Zbog novogodišnjeg programa na Trgu bana Jelačića, noćne linije vozit će izmijenjenim trasama u oba smjera.

U novogodišnjoj noći, od 18 sati u srijedu, 31. prosinca, do jutarnjih sati četvrtka, 1. siječnja, dnevne tramvajske linije 1, 6, 11, 12, 13, 14 i 17 zbog organiziranog dočeka na Trgu bana Jelačića, prometovat će obilazno preko Glavnog kolodvora, a linija 12 Ulicom grada Vukovara.

Počinje skijaška sezona na Sljemenu: građani mogu skijati i voziti se žičarom besplatno


Sve noćne tramvajske linije prometovat će prema subotnjem rasporedu, ali pojačanim intenzitetom, svakih 20 minuta. Zbog programa na Trgu bana Jelačića, noćne linije 31, 32 i 34 vozit će izmijenjenim trasama u oba smjera:

  • linija 31: Črnomerec - Republike Austrije - Vodnikova - Glavni kolodvor - Autobusni kolodvor - Novi Zagreb - Savski most;
  • linija 32: Prečko - Savska - Vodnikova - Glavni kolodvor - Ulica kneza Mislava - Borongaj; 
  • linija 34: Ljubljanica - Vodnikova - Glavni kolodvor - Draškovićeva - Vlaška - Dubec.
        
Na Novu godinu, 1. siječnja, te na blagdan Sveta tri kralja, 6. siječnja, primjenjivat će se nedjeljni raspored vožnje u tramvajskom i autobusnom prometu te na žičari. U petak, 2. siječnja, i u ponedjeljak, 5. siječnja, u tramvajskom prijevozu u primjeni će biti subotnji raspored polazaka.

Zablistajte na dočeku: jednostavne ideje za nokte koje stignete napraviti danas


 
IZVOR: ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ (ZET)
FOTO: ZAGREBAČKI ELEKTRIČNI TRAMVAJ (ZET)