LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Studentska prehrana

Provjerite kako rade menze za Dan državnosti

Donosimo kako rade menze na nadolazeći praznik u većim studentskim gradovima u Hrvatskoj.

Donosimo kako rade menze na nadolazeći praznik u većim studentskim gradovima u Hrvatskoj.

Sutra, 30. svibnja obilježava se Dan državnosti pa će restorani zagrebačkog Studentskog centra raditi prema prilagođenom vremenu. 

Zagreb

Menze u Studentskom domu Stjepan Radić rade po uobičajenom vremenu osim pizzerie koja započinje s radom u 16:30. Slastičarna i Caffe bar ne rade na Dan državnosti.  Restoran u Cvjetnom naselju ne radi tijekom dana, već samo za večeru, a menza u SD Lašćina uopće neće raditi. Sve ostale menze na zagrebačkim fakultetima otvaraju se prema redovnom radnom vremenu u utorak, 31. svibnja. 

Danas će u Splitu većina studentskih restorana biti zatvorena



Rijeka 

Riječki studenti na Dan državnosti moći će jesti u restoranima Kampus i Mini koji rade prema redovnom radnom vremenu. U restoranu Index rade pizzerija i kavana od 12 do 21 sat. 

VAŽNA OBAVIJEST: privremeni prekid usluga SC-a i izmjene u radu zagrebačkih menzi za praznike


Split

U Splitu prema redovitom radnom vremenu rade restorani Kampus i Hostel Spinut. Ostali restorani zatvoreni su na Dan državnosti.

Osijek 

Istraživanje: konzumacija ove hrane i pića može skratiti život i do 36 minuta dnevno



Osječki studenti u ponedjeljak će moći ručati u restoranu Campus od 11:30 do 18:30 sati. Svi ostali objekti su zatvoreni.
FOTO: UNSPLASH