LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Studentsko natjecanje

Lov na praksu: doznajte kako izgleda radni dan poreznog i financijskog savjetnika, revizora i računovođe

Do 6. lipnja moguće je poslati prijavu za studentsko natjecanje Lov na praksu u Mazarsu.

Do 6. lipnja moguće je poslati prijavu za studentsko natjecanje Lov na praksu u Mazarsu.

Tvrtka Mazars poziva zainteresirane studente na druženje na kojemu će saznati kako izgleda radni dan poreznog i financijskog savjetnika, revizora i računovođe, ali i imati priliku osvojiti praksu ondje.

Poznati pobjednici Hrvatske ekonomske olimpijade: ovo su najbolji srednjoškolci iz ekonomije i financijske pismenosti


Riječ je o studentskom natjecanju Lov na praksu u Mazarsu namijenjenom studentima 3., 4. i 5. godine fakulteta ekonomskog usmjerenja koji se žele upoznati s navedenim područjima rada.

Bilo kakav studentski posao ili posao u struci: dilema koja prati sve više mladih


Nakon što upoznaju njihove timove i odjele te steknu uvid u tipični radni dan stručnjaka, studenti će raditi na case studyju i tako dobiti priliku za odrađivanje prakse u tvrtki.

Zašto je Ekonomski fakultet u Zagrebu i dalje jedan od prvih izbora maturanata?


Prijave se podnose do 6. lipnja, zatim dan kasnije slijedi poziv na sudjelovanje, dok se 11. lipnja održava samo natjecanje. Za sve natjecatelje osigurani su i pokloni, a više o prijavi i samom natjecanju moguće je pronaći na poveznici.
FOTO: PEXELS