Dan antifašističke borbe
Evo koje menze rade unatoč današnjem prazniku
Kako ne biste ostali gladni tijekom današnjeg neradnog dana, donosimo koje splitske i riječke menze rade unatoč obilježavanju Dana antifašističke borbe.

Kako ne biste ostali gladni tijekom današnjeg neradnog dana, donosimo koje splitske i riječke menze rade unatoč obilježavanju Dana antifašističke borbe.
S obzirom da danas obilježavamo Dan antifašističke borbe, koji je ujedno neradni dan, neće sve menze raditi uobičajeno. Ranije smo pisali o radnom vremenu menzi u Zagrebu, a sada su ove informacije podijelili još splitski i riječki studentski centri.
Studentski centar Split
SC Split obavijestio je korisnike studentske prehrane da će za njih biti otvoreni restorani Kampus, Indeks, Hostel i Zalogajnica Bruno Bušić, dok će preostali restorani raditi uobičajeno od 23. lipnja 2021.
Studentski centar Rijeka
Većina će objekata riječkog SC-a danas biti zatvorena, no radno vrijeme onih koji će unatoč prazniku studentima pružiti tople obroke, moguće je vidjeti u nastavku.

OZNAKE:
FOTO:
TONČI GABELIĆ/STUDENTSKI.HR