LOGIN
REGISTRACIJA
Zaboravili ste lozinku?
Studentski smještaj

Cvjetno demobilizirano – pripremaju se sobe za studente

Studenti su konačno dočekali vijest da će se uskoro moći vratiti u prva dva paviljona na Cvjetnom, što će se dogoditi nakon čišćenja i dezinfekcije soba.

Studenti su konačno dočekali vijest da će se uskoro moći vratiti u prva dva paviljona na Cvjetnom, što će se dogoditi nakon čišćenja i dezinfekcije soba.

Studentski centar u Zagrebu zaprimio je Nalog za demobilizaciju Studentskog doma Cvjetno naselje. Iselili su se građani koji su bili smješteni u prva dva paviljona.

Danas studentima s područja Zagreba i Zagrebačke županije sjeda novac, provjerite račune ako već niste


Započelo je čišćenje soba i paviljona te manji popravci i dezinfekcija prostora, a nakon što sve bude završeno, piše SC, omogućit će se useljenje studentima koji su zatražili smještaj putem zahtjeva za premještaj, sve do popunjenja kapaciteta. Zatim slijedi spuštanje bodovne granice za sva slobodna mjesta u studentskim domovima u njegovu sklopu.

Kreće obnova najvećeg studentskog doma u Hrvatskoj, velik broj studenata ostaje bez smještaja


Detaljne obavijesti bit će objavljene na stranici SC-a, a nalog o demobilizaciji možete pogledati u nastavku.

 

Zagrebački SC objavio radno vrijeme teretana za Praznik rada


FOTO: STUDENTSKI.HR