Zaboravili ste lozinku?
DITDOT d.o.o.

UX/UI Dizajner

Zagreb
IT poslovi
posao@ditdot.hr
DITDOT traži UX/UI dizajnera, za rad u našem uredu u Zagrebu ili remote.

Mi smo agencija za razvoj digitalnih proizvoda. Dizajniramo i razvijamo softver po mjeri za domaće i inozemne klijente. Uz to, radimo i na vlastitim, in-house projektima. Blisko surađujemo, dijelimo znanje, izbjegavamo mikromenadžment, a od svojih suradnika očekujemo temeljit pristup svakodnevnim izazovima te želju za učenjem.

Željeli bismo nastaviti rasti i tražimo motivirano pojačanje za naš tim. Ako ti opis posla zvuči kao tvoj budući posao, veselimo se tvojoj prijavi.

Opis posla:
• sudjelovanje u procesu dizajna korisničkih sučelja i interakcija, od koncepta do razvoja
• suradnja s razvojnim timom
• timski rad, ali i samostalan rad uz preuzimanje inicijative i odgovornosti

Što nudimo:
• stjecanje iskustva na zanimljivim projektima
• mentoriranje i učenje od iskusnih stručnjaka
• fleksibilno radno vrijeme prilagođeno studentskim obavezama
• remote način rada

Potrebna znanja i vještine:
• poznavanje praksi i principa UX/UI dizajna
• poznavanje alata za prototipiranje (Sketch, Figma, Adobe XD…)
• poznavanje alata za grafički dizajn (Photoshop, Illustrator…)
• dobro vladanje engleskim i hrvatskim jezikom

Više informacija o radnom mjestu i link za prijavu nalaze se na našim stranicama - https://www.ditdot.hr/posao/student-ux-ui-dizajner. Prijavi se, dođi na razgovor i pridruži nam se!