Zaboravili ste lozinku?
BI VauLand j.d.o.o.

Sezonski rad u parku za pse

Sesvete
Ostalo
ivana0807@gmail.com
OPIS POSLA
- održavanje čistoće bazena nam je na prvom mjestu, usisavanje poda bazena traje oko pola sata svaki dan, a za ostatak dana brine se sustav za filtraciju i uopće nije teško za naučiti

- održavanje parka urednim

- fotografiranje naših super zabavnih posjetitelja

- naplata ulaznica putem jednostavne fiskalne blagajne

- uživanje i opuštanje u prirodi

Ljetno radno vrijeme (koje se na jesen mijenja – naknadni dogovor):

utorak - petak od 15:00 do 21:00

subota - nedjelja od 08:00 do 14:00

(u slučaju lošeg vremena park je zatvoren - nevrijeme ili velike vrućine)

Početak rada:

- 07.07. – 01.10. (u periodu između 20.08. i 06.09., dva tjedna se radi samo vikendom u jutarnjoj smjeni odnosno prema naknadnom dogovoru)

Mjesto rada:

- naselje Budenec u Sesvetama (s obzirom da smo udaljeni od naselja i javnog prijevoza potrebno je imati vlastiti prijevoz)

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
ako si želiš zaraditi džeparac, a istovremeno se dobro zabavljati s našim posjetiteljima i uživati u prirodi izvan naselja, slobodno nam se javi

OSTALE NAPOMENE I UVJETI
pristojnost, komunikativnost, samostalnost i odgovornost, smisao za humor, veliki ljubitelj životinja i boravka u prirodi, brzo oko za uslikati zabavne fotografije naših posjetitelja

NAČIN ZA PRIJAVU
Mailom, kratko se predstaviti i ostavit kontakt broj.
Molimo da se jave isključivo osobe kojima odgovaraju svi navedeni uvjeti.

LOKACIJA
Budenec, Sesvete

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
01.10.2024.