Zaboravili ste lozinku?
Mango moda d.o.o.

Rad u trgovini Mango

Zagreb
Trgovina
daniel.mihaylov@mango.com
Opis posla
Španjolska smo multinacionalna kompanija specijalizirana za žensku, mušku i dječju modu s trgovinama u više od 112 zemalja svijeta. Vjerujemo u tim koji je dinamičan, motiviran i stalno razvija nove vještine.
Za našu trgovinu trenutno zapošljavamo osobu za da se pridruži našem prodajnom timu.
Vaš će cilj biti promicanje izgleda robne marke i održavanje svih najviših standarda korisničke usluge, prodaje i stjecanje lojalnosti naših kupaca. Također ćete biti uključeni u održavanje trgovine urednom i organiziranom, kao i provjeru i popunjavanje zaliha.

Posebna znanja i vještine:

·        Za dobrodošlicu, osmijeh i pristup klijentima iskazujući srdačan stav i spremnost za usluživanje

·        Posjedovati dobro znanje o proizvodima kako bi mogao savjetovati kupca na optimalan i precizan način kako biste mogli opsluživati više kupaca istodobno i ponuditi im izvrsnu uslugu.

·        Upoznati se s prodajnim ciljevima i nastojati ih pojedinačno i timski postići i premašiti.

·        Dajte kupcima prioritet nad svim ostalim zadacima.

·        Biti upoznat i nuditi usluge prema potrebama kupaca kako bi se povećala prodaja.

·        Pružiti podršku održavanjem optimalne slike trgovine koja je u svakom trenutku privlačna kupcima.

Ostale napomene i uvjeti

• Slobodna 2 dana tjedno!

• Mogućnost rada u modnoj grupaciji gdje možete razvijati svoju profesionalnu karijeru

• Dobro okruženje u trgovini i rad u timu

Lokacija
Zagreb Arena, City Centar One East, City Centar One West

Radno vrijeme
U smjenama, po dogovoru.

Način za prijavu
Na mail, uz naznaku STUDENTSKI POSAO/Zagreb - navedite lokaciju za koju se prijavljujete.