Zaboravili ste lozinku?
Bleu Homme d.o.o.

Rad u Call centru

Zagreb
Ostalo
jobs@bleuhomme.com
Bleu Homme d.o.o. traži studente/ice za rad u Call centru.

Vrsta posla: Rad u Call centru
Mjesto obavljanja posla: Zagreb, Slavonska avenija 3
Početak i očekivano trajanje posla: Odmah, dugoročno
Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30,00 kn
Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Provizija po ugovorenom sastanku

Opis posla: Mlada, vesela i ambiciozna ekipa traži pojačanje u odjelu Veleprodaje.
Vaš glavni zadatak bio bi: kontaktiranje potencijalnih kupaca profesionalne radne odjeće te ugovaranje sastanka sa istima
Posebna znanja i vještine: Izražena komunikativnost i elokventnost, potrebno iskustvo rada u Call centru te poznavanje osnova o tekstilu i modnom svijetu

Radno vrijeme: pon-pet, 4-5 sati dnevno po dogovoru, sukladno studentskim obvezama
Ostale napomene i uvjeti: Traži se student/ica koji/koja može raditi 4-5 dana u tjednu na duži period

Način i kontakt za prijavu studenata: 01/3141-578, mail: jobs@bleuhomme.com