Zaboravili ste lozinku?
Simple Code d.o.o.

Quality Assurance Software Tester

Zagreb
IT poslovi
careers@simple-code.hr
Simple Code traži 1 studenta/icu za poslove QA testiranja.

Opis posla:
- ručno testiranje software-a
- briga o performansama i kvaliteti
- provođenje manualnih testova, analiza grešaka te dokumentacija rezultata testova

Uvjeti:
- visoka razina informatičke pismenosti - snalaženje u browserovim dev toolsima (console, network, inspector, itd.)
- dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlične komunikacijske i analitičke vještine
- sistematičnost i posvećenost detaljima

Prednost:
- iskustvo rada s JavaScript-om, HTML-om i CSS-om
- iskustvo rada u QA-u

Ukratko o nama:
Simple Code okuplja mlade i entuzijastične ljude koji rade na razvoju web aplikacija i web stranica. Radi se uglavnom na inozemnim projektima, tako da je dobro poznavanje engleskog jezika bitan faktor.
Atmosfera u uredu je opuštena, na raspolaganju su grickalice, kava, sokovi i sl. Ured se nalazi na Trešnjevci, a njegovo radno vrijeme je od ponedjeljka do petka od 8 do 17h.

Student/ica bi radio/la na pola radnog vremena, uz fleksibilnost ali minimalno 3x tjedno (smjene se dogovaraju sukladno obvezama na faksu i ostalo). Satnica je 30 - 40 kn/h  (ovisno o iskustvu), a studentski ugovor je obvezan!

Sva pitanja i prijave (sa životopisom) možete poslati na careers@simple-code.hr