Zaboravili ste lozinku?
Prvi kvadrat d.o.o.

Prezentacija i prodaja

Zagreb
Promocija i marketing
info@privatnismjestaj.hr
Prvi kvadrat d.o.o.  traži studente/ice za posao: prodajni/a savjetnik/ca/ korisnička podrška

Mjesto i adresa obavljanja posla: ZAGREB, Radnička cesta 34

Početak i očekivano trajanje posla: 01.02.2022. - do daljnjeg

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 29,30 kn po satu

Opis posla:

Prezentacija i prodaja oglašivačkog prostora novim korisnicima platforme PrivatniSmjestaj.hr telefonskim putem

Posebna znanja i vještine: komunikacijske vještine, odgovornost

Radno vrijeme: 10-14 ili 10-16h, od ponedjeljka do petka

Ostale napomene i uvjeti:

Rad u ugodnom okruženju, malim timovima
Prethodno iskustvo rada u call centru je dobrodošlo, no nije uvjet jer ćemo održati obuku novih djelatnika
Način i kontakt za prijavu studenata: Molimo da CV s kratkom zamolbom pošaljete na info@privatnismjestaj.hr, a e-mail naslovite sa Studentski posao – (Vaše) ime i prezime