Zaboravili ste lozinku?
Verba centar d.o.o.

Lingvistički asistent/ica

Zagreb
Ostalo
posao@verba.hr
Verba centar d.o.o. traži studenta/icu za poslove lingvistički asistent/ica  voditelju prevoditeljskih projekata.

OPIS POSLA
lingvistički zadaci, uređivanje tekstova, vođenje evidencija, organizacija prevoditeljskih poslova, provjera cjelovitosti prijevoda

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS
društveno-humanistički smjer (studij jezika, lingvistike, završena gimnazija…), dobro poznavanje engleskog jezika, poželjno je i njemačkog, organizacijske sposobnosti, brzo učenje rada u raznim softverskim aplikacijama, izvrsna sposobnost pretraživanja informacija na internetu, preciznost u radu, odgovornost

Mjesto obavljanja posla: ZAGREB, Hebrangova 32
Neto cijena sata: 30 kn po satu
Radno vrijeme: pon – pet 8.00 do 16.00 uz mogućnost povremenih opravdanih izostanaka zbog obveza na fakultetu, na duži period

Molimo zainteresirane kandidate da pošalju životopis na posao@verba.hr