Zaboravili ste lozinku?
Holographik d.o.o.

Fotograf/Snimatelj

Zagreb
Ostalo
anamaria@holographik.co
Tražimo studenta/icu koja će sudjelovati u razvoju streetwear studija — Holographik Workshop. Studio se fokusira na istraživanje i eksperimentiranje s materijalima s ciljem postizanja visoke kvalitete produkta.

Uvjeti:
Fotografiranje
Photoshop
Želja za stvaranjem kreativnog sadržaja s naglaskom na kvalitetna estetsko-idejna riješenja.
Portfolio radova

Opis posla:
Fotografiranje procesa i razvoja krojeva unutar studija, produkt fotografija
Minimalno 15 sati tjedno (3h dnevno)

Smatra se plusom:
Iskustvo fotografiranja unutar agencije i produkt foto (nije nužno!)
Iskustvo snimanja i obrade snimki za društvene mreže

Satnica:
40kn/sat

Lokacija:
Sjever Trešnjevke

Rad bi bio na duže vrijeme, sa probnim periodom od mjesec dana (plaćeno). U slučaju uspješne suradnje, postoji mogućnost stalnog zaposlenja!

Potičemo sve studente koji se nalaze u opisu ovog natječaja da pošalju prijave i portfolio na anamaria@holographik.co
← Povratak na poslove
VEZANI POSLOVI
HOME Collection d.o.o. Concordia namještaj
Sportkart d.o.o.
Klinika za infektivne bolesti dr. Fran Mihaljević
Treća igra d.o.o.
Kočije Habric d.o.o.
Sveučilište u Zagrebu
Media one d.o.o.
Zagreb city hotels d.o.o.
INNOM Savjetovanje d.o.o.
Nina Štos - PETS STEP, obrt za čuvanje i šetanje kućnih ljubimaca
M san logistika d.o.o.
Markeš Petra, PETRAS PET, obrt za šišanje pasa
YOUNG & NOVEL j.d.o.o.
Figurella d.o.o.