Zaboravili ste lozinku?
Primus Promet j.d.o.o.

Dostava

Zagreb
Promet i transport
primus.promet@gmail.com
Mjesto i adresa obavljanja posla: Zagreb – terenski rad

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad):  30-50 kuna + bonus na učinak

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): Bonus dobrodošlice 1500 kn

Opis posla: Dostava hrane i namirnica na području grada Zagreba s biciklom/električnim romobilom/mopedom/autom

Posebna znanja i vještine: B kategorija vozačke za moped/auto, pametni telefon s pristupom internetu za aplikaciju

Radno vrijeme: Fleksibilno radno vrijeme – kad želite i koliko želite(između 08-01 sat)

Ostale napomene i uvjeti: Prednost kandidatima koji mogu odraditi punu mjesečnu satnicu ili približno; prednost kandidatima koji imaju vlastito prijevozno sredstvo (bicikl, električni romobil, moped, auto), potvrda o nekažnjavanju..

Način i kontakt za prijavu studenata: primus.promet@gmail.com / 0955257040